Rośliny

Różne rodzaje sprayów przeciw szkodnikom i kiedy ich używać

Różne rodzaje sprayów przeciw szkodnikom i kiedy ich używać

Czy masz do czynienia z mrówkami, karaluchami, czy gryzoniami, szkodniki nigdy nie są przyjemne do czynienia. Są one niehigieniczne, przenoszą choroby i mogą być trudne do pozbycia się. To jest, gdzie spray do zwalczania szkodników przyjść w. Spray do zwalczania szkodników to świetny sposób na szybkie i łatwe pozbycie się szkodników.

Ale z tak wielu różnych rodzajów sprayów kontroli szkodników na rynku, może być trudno wiedzieć, który z nich jest odpowiedni dla Twojej sytuacji. W tym wpisie na blogu, będziemy prowadzić przez różne rodzaje sprayów kontroli szkodników i kiedy należy ich używać.

Spray do zwalczania szkodników dla mrówek


Jeśli masz do czynienia z problemem mrówek, istnieje kilka różnych rodzajów sprayów do zwalczania szkodników, które mogą pomóc. Na przykład, przynęty są świetną opcją dla mrówek stolarskich i mrówek ogniowych. Przynęty zawierają substancje chemiczne, które przyciągają mrówki i wabią je do jedzenia lub picia. Przynęty następnie zabijają mrówki powoli, dając im czas na powrót do swoich gniazd i dzielenie się trucizną z resztą kolonii. Jeśli masz dzieci lub zwierzęta domowe, przynęty są świetną opcją, ponieważ stanowią bardzo małe ryzyko dla ludzi lub zwierząt. Tylko upewnij się, że dokładnie przestrzegasz instrukcji na opakowaniu.

Spray do zwalczania szkodników dla karaluchów


Jak mrówki, istnieje kilka różnych rodzajów sprayów do zwalczania szkodników, które mogą być używane do pozbycia się karaluchów. Na przykład, aerosolidy są pestycydami, które są w puszkach z aerozolem. Działają one poprzez zabijanie karaluchów przy kontakcie, a także pozostawiają za sobą pozostałość, która nadal zabija karaluchy przez okres do dwóch tygodni po zastosowaniu.

Bomby na karaluchy są kolejną opcją. Bomby na karaluchy uwalniają mgłę, która wnika głęboko w pęknięcia i szczeliny, gdzie karaluchy lubią się ukrywać w ciągu dnia. Mgła ta następnie zabija karaluchy, gdy wejdą z nią w kontakt. Tylko upewnij się, że postępujesz zgodnie z instrukcjami na opakowaniu ostrożnie przed użyciem każdego rodzaju pestycydu wewnątrz domu

Spray do zwalczania szkodników dla gryzoni


Istnieje kilka różnych rodzajów sprayów do zwalczania szkodników, które mogą być użyte do pozbycia się gryzoni takich jak myszy i szczury. Jedną z popularnych opcji są pułapki zatrzaskowe. Pułapki zatrzaskowe działają przez zwabienie myszy lub szczurów do jedzenia przynęty, która jest umieszczona wewnątrz pułapki. Gdy mysz lub szczur nadepnie na płytkę spustową wewnątrz pułapki, metalowy pręt zejdzie w dół i złamie im kark lub kręgosłup, zabijając je natychmiast. pułapki klejowe to kolejna opcja na pozbycie się gryzoni. Pułapki klejowe działają poprzez zwabienie gryzoni na nie za pomocą przynęty, a następnie uwięzienie ich w miejscu za pomocą silnego kleju.

Te pułapki powinny być używane tylko wtedy, gdy wygodnie jest pozbywać się martwych zwierząt, ponieważ mogą być dość makabryczne. Jeśli masz dzieci lub zwierzęta w domu, pułapki zatrzaskowe są generalnie uważane za bezpieczniejszą opcję, ponieważ zabijają gryzonie natychmiast, zamiast pozostawiać je, by cierpiały w pułapkach klejowych


Istnieje wiele różnych sprayów do zwalczania szkodników na rynku, co może sprawić, że trudno będzie wiedzieć, który z nich jest odpowiedni dla Twojej sytuacji. W tym wpisie na blogu, mamy uruchomić przez niektóre z różnych rodzajów sprayów kontroli szkodników, dzięki czemu można podjąć świadomą decyzję o tym, który z nich jest dla Ciebie.

Udostępnij

O autorze